Ahşap Deck

Ahşap Deck

Ahşap Deck kelime anlamı olarak güverte anlamına gelmektedir. Gemilerin açık kısımlarında yer alan ıslanmaya karşı meyilli alanlarına döşenen bir ahşap kaplama olarak bilinir. Ahşap malzeme alt zemin kaplaması yani diğer adı ile parkesi olarak da adlandırılabilir. Büyük projelerde, konut alanlarında, otellerde, butik sitelerde, spor salonlarında ve bahçe düzenlemelerinde dahi tercih edilebilecek en önemli malzeme olarak bilinir. Kullanım bakımından da bir günlük değil uzun yıllar boyunca kullanım garantisi verilmektedir.

Neler Üretiyoruz

Ahşap Deck , Yürüme Yolu, (Peysaj alanlarında, Bahçe içi yürüme yolu) Balkon Deck, Havuz yanı Deck, Kamelya içi Deck, Kamelya çevresi ve Girişi için kullanılan yer döşemesi başlıca üretim kalemlerimiz arasında yer almaktadır.

Ahşap Deck Kaplamanın Kullanım Alanları

Aslında birçok mekanda kendine kullanım alanı bulunmaktadır. Bunu şu mekan veya bu mekan diyerek sınırlandırmamız mümkün değil,ancak özellikle kullanıldığı ve tercih edildiği bazı alanlar vardır bunlar:
Havuz kenarları, Bahçe yolları, Verandalar, Yürüme yolları, Marinalar, İskeleler, Plajlar, Oteller, Restaurantlar, Villalar ve daha birçok açık ve kapalı alanlarda ahşap deck uygulamalarını görebilmekteyiz.

Ahşap Deck
Ahşap Yer Kaplaması
Ahşap Yer Kaplaması Deck